Молодь міста за краще майбутнє

Про діяльність молоді міста Молодь міста за краще майбутнє

Уже більше року на території нашого міста діє і процвітає Молодіжна рада, а 25 січня відбулось перше засідання у цьому році Молодіжної ради при Мерефʼянській міській раді.  Молодь Мерефи продовжує вести активну громадську позицію та з великим задоволення збираються аби вирішувати нові питання уже у 2013 році.  Ось ми і вирішили дізнатись про роботу Молодіжної ради за минулий рік, чи був він плідним і яких вершин досягла Молодь міста нам розповів заступник голови Молодіжної ради при Мерефʼянській міській раді – К.Ю. Дьяченко.

Костянтин Юрійович, які благодійні акції були організовані Молодіжною радою?

Ми брали участь у багатьох акціях, котрі проводили і Мерефʼянська міська рада і Харківський район, проте найбільш вагомими є благодійна акція «Від серця до серця», у рамках якої була зібрана гуманітарна допомога серед членів Молодіжної ради для дітей з кризових сімей, що потрапили у складні життєві обставини та перебувають у соціально-ребілітаційному центрі Мерефʼянської центральної ЦРЛ. Також на святкуванні Дня Масляної була організована акція «Допоможіть врятувати життя» для допомоги 8-річній дівчинці. Члени Молодіжної ради збирали гроші за продаж млинців.

Памʼятає молодь міста і про обовʼязок кожної жінки - стати матірʼю, саме тому і була проведена акція «Спасибі мамо, за життя!» серед жінок-породіль пологового відділення Мерефʼянської центральної районної лікарні. Їм були подаровані фотоальбоми «Перший рік життя».

Це так приємно, що нашій молоді небайдужі проблеми суспільства і ви допомагаєте тим, хто цього потребує. Та нам відомо, що Молодіжна рада також була організатором свята Івана-Купала, розкажіть про це.

Так, ми за підтримки Мерефʼянської міської ради організували чудове літне свято «Як на Івана, на Купала» з різноманітними конкурсами, веселощами, плетінням вінків, спаленням опудала Купайла, стрибанням через вогонь та запусканням небесних ліхтариків. Та це лише один захід до якого ми доклали зусиль.

Також ми проводили караоке тур для мерефʼян. Це, напевно найграндіозніший проект літа, у котрому взяли участь тисячі жителів міста.

Дуже приємним є і той факт, що до нас звертаються за допомогою. Так на підставі звернення керівника Мерефʼянського міського клубу «Сомбре», М.Л. Каминіної. Молодіжна рада допомогла в організації та проведенні у м. Мерефа відкритого турніру серед юнацтва з теквондо ИТФ. Також за допомогою до Молодіжної ради звернулась Молодіжно-спортивної організації «Workout Merefa» і ми з великим задоволенням допомогли хлопцям у проведенні змагань з дворового спорту.

Молодіжна рада була організована наприкінці 2011 року, і ви вже так багато встигли лише за 2012.

Ми намагаємось брати участь у всіх міських заходах і не тільки, а особливо ми памʼятаємо та шануємо подвиги ветеранів. Ми разом з Мерефʼянською міською радою та ветеранами міста здійснювали виїзд на місця поховань воїнів ВВВ з метою покладання квітів.

Не відʼємною частиною нашої діяльності є турбота про оточуюче середовище. Ми хочемо жити у чистому місті, саме тому виходимо на суботники та закликаємо до цього усіх небайдужих мерефʼян. Почніть з чистоти на власному подвірʼї і наше місто зміниться на краще. Памʼятайте, чисто там де не смітять.

Минулого року Молодіжною радою була розроблена сувенірна продукція нашого міста, чи продовжите ви діяльність у цьому напрямі?

Так, нам хочеться аби сувенірів з нашим рідним містом було якомога більше. Нам є чим пишатися і що показати. Тому будемо працювати та удосконалюватись. У нас багато планів і ми хочемо втілити їх у життя.

Бажаємо вам успіхів та сподіваємось, що кількість бажаючих приєднатись до вас буде зростати з кожним днем. А про подальшу діяльність Молодіжної ради наші читачі зможуть дізнаватись із сторінок тижневика.