В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

cTmn4TDhLd8

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому центрі зайнятості по всій Україні.
Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі Інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.
Відеоролики доступні на офіційній сторінці Державної служби зайнятості (Центрального апарату) в You Tube.
Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру зайнятості підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримає інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина.
За детальною інформацією звертайтеся до Інформаційно-консультаційного центру Харківського районного центру зайнятості в м. Мерефа (вул. Дніпровська, 213 тел. 748-46-43) або безпосередньо до Харківського районного центру зайнятості (м. Харків, вул. Святодухівська, 5 тел.732-44-08).