Створення стратегії розвитку Мереф’янської ОТГ

UUoOaV8V_5U

12 травня до Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади завітали експерти програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У комунальному закладі «Мереф’янська міська центральна бібліотека» Мереф’янської міської ради Томаш Чубара, Віктор Нестеренко та Олег Загвоздін провели робочу зустріч зі стратегічного планування.
На заході були присутні адміністрація та спеціалісти Мереф’янської міської ради, представники громадських організацій та активні жителі Мереф`янської громади.
Стратегія розвитку громади є найважливішим документом в процесі творення власного соціально-економічного розвитку, з використанням внутрішнього та зовнішнього потенціалів. Використання цих потенціалів повинно відбуватися системно та орієнтуватися на відповідні пріоритети і цілі.
На початку зустрічі Віктор Нестеренко розповів про програму DOBRE та основи стратегічного планування розвитку громади для тих, хто вперше відвідав такий захід. Потім експерти презентували всім присутнім приблизний варіант стратегії майбутнього розвитку громади.
Опісля презентації була проведена робота в групах. Кожна група отримала певну стратегічну ціль, що складалась з переліку заходів, які потрібно реалізувати для досягнення поставленої мети.
Учасники групи повинні були детально проаналізувати отримані матеріали, погодитись с запропонованим варіантом або внести потрібні корективи. Після завершення роботи представники груп презентували всім присутнім результати обговорення і, таким чином, всі спільно вносили корективи у стратегію розвитку громади. Під час обговорення торкнулися найважливіших проблем громади, варіанти вирішення яких потрібно першочергового включати у стратегічний план.
Треба зазначити, що зустріч видалась досить продуктивною, всі присутні разом з експертами програми зробили ще один крок до створення стратегічного плану, котрий у майбутньому стане орієнтиром у розвитку нашої громади.