Поліція інформує

fcyyOS0HBZg

Останнім часом збільшилась кількість повідомлень про факти незаконної вирубки, знищення, пошкодження дерев та кущів у полезахисних лісових посадках, які мають важливе значення для захисту сільськогосподарських угідь.
Вказані правопорушення завдають суттєву шкоду навколишньому середовищу та агропромисловому господарству. Сучасні браконьєри гарно розуміються на недосконалому законодавстві, мають специфічну техніку та навіть навчилися приховувати сліди злочинів так, щоб експертам було якомога складніше виявити місця вирубок.
Варто додати, що відповідно до ст. 246 Кримінального кодексу України незаконна порубка лісу карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією незаконно добутого.
Лише завдяки тісній співпраці поліції та громади вдасться зупинити незаконне знищення зелених насаджень.
Правоохоронці звертаються до небайдужих громадян з проханням повідомляти до поліції про відомі факти незаконної вирубки лісів за телефонами 748-73-50, 748-32-33, 099- 073-24-99 або 102.