Збудуймо Європейську країну разом!

au007jomynM

Сьогодні, 14 травня, у Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді, відбулося урочисте підняття прапора Європейського Союзу – з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та схвалення Радою ЄС безвізового режиму.
На майдані Перемоги небайдужих мешканців Мереф’янської ОТГ зібрала безпрецедентна подія – Рада Європейського Союзу остаточно затвердила рішення щодо надання безвізового режиму громадянам України. Це ще раз надає нам впевненості, що ми частина Європейської сім’ї, що Європа – це наш партнер та надійний друг.
Що таке безвізовий режим для нас? Це не просто спрощення перетину кордонів до Європейської спільноти, і не тільки можливість подивитися країни Європейського Союзу – це відкритий світ! Відкритий світ для молоді, для науки, техніки, освіти, культури, промисловості та інвестицій. Все це зміцнює економіку України та надає можливість зміцнити соціальні гарантії держави. Єдність у різноманітті – це слоган яким надихається вся Європа. І сьогодні він є і нашим – українським, у великій європейській сім’ї.
У Мереф’янській громаді підтримали ініціативу керівництва нашої країни та підняли прапори України і Європейського Союзу!
Право підняти прапори надали захисникам нашої країни, учасникам антитерористичної операції: Шеіну Сергію – командиру відділення 92 бригади та Буряківському Євгену – стрільцю 92 бригади.
Урочисте підняття прапорів стало підтвердженням нашого бажання до євроінтеграції, а для європейської спільноти черговим доказом, що Україна – це Європа!
Ми дякуємо всім, хто щоденною працею, вірою, ентузіазмом наближав цей день, і хто безмірно вірив у те, що запровадження нових реформ – це новий, омріяний, єдиний шлях розвитку держави.
Це наша спільна перемога! Адже ми ще раз довели, що можемо ставити перед собою амбітні цілі та їх досягати. Ми разом будуємо Європейську країну – бо ми того варті!