Вступна кампанія – 2017: терміни та умови

B_OeR3X_k-8
Цьогорічна вступна кампанія до вищих навчальних закладів триватиме з 12 по 20 липня. В цей проміжок часу заклади освіти прийматимуть документи від абітурієнтів. Найголовнішим є результат сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
Документи можна подати в електронній або письмовій формах. Правила прийому до вищих навчальних закладів затверджені наказом Міністерства освіти та науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та триватиме до 25 липня. Медичні огляди та інші конкурсні процедури необхідно пройти до 11 липня.
Залежно від типу закладу, визначено терміни проведення іспитів та співбесід. Творчі конкурси будуть проводитися у кілька сесій з 17 до 26 липня. Вступні іспити проходитимуть з 21 до 26 липня. Співбесіди триватимуть з 21 до 23 липня.
Вступники можуть подати максимум 9 заяв на місця державного та регіонального замовлення. Обрати слід не більше ніж 4 спеціальності. Подача заяв на контрактну форму навчання у кількості не обмежується.
Список абітурієнтів, які вступають на основі ЗНО, творчих конкурсів або вступних іспитів на державну чи регіональну форму навчання обіцяють оприлюднити не пізніше 12 години 1 серпня.