Приєднуйся до молодіжного форуму «DOBRE ДІЙ»

molodizhnij-forum-sajt-1 - копия

Бажаєш змінити своє життя у громаді на краще? Навчитись планувати і впроваджувати цікаві проекти? Приєднатися до команди активних, позитивних і драйвових молодих лідерів? Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує ініціативну молодь 16-25 років, що має активну суспільну позицію та зацікавлена і готова змінювати свої громади на краще, взяти участь у молодіжному форумі «DOBRE ДІЙ».
Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. DOBRE хоче допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад. Це чудова можливість знайти нових друзів, з якими можна змінити свої громади на краще, розділити свої ідеї і мрії та втілити їх у життя. А ще – хороша нагода вибудувати навички командної роботи та отримати практичні інструменти для зростання власного лідерського потенціалу.
На форумі вас чекають два насичених дні:
• презентації кращих практик роботи з молоддю та молодіжних проектів;
• інтенсивне навчання, майстерні проектного менеджменту;
• методи реалізації власних ідей – як перейти від ідеї до дії;
• лайфхаки побудови команди – залучення аудиторії та основи комунікації;
• симуляційні ігри.
Форум буде проведений у м. Дніпро для об’єднаних територіальних громад з Дніпропетровської та Харківської областей 9-10 червня. Дедлайн подачі заявок – до кінця дня 20 травня.
Заповнити заявку на форум можна тут – https://goo.gl/T0hmwX
До участі у конкурсі запрошуються молоді люди від 16 до 25 років, які проживають на території ОТГ, що беруть участь у програмі DOBRE. Відбір учасників – на конкурсній основі. Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, заповніть аплікаційну форму онлайн, або надішліть паперові версії на адресу: м. Київ, вул. Ділова, 5-Б, офіс 501, 03150, програма DOBRE. Для паперових версій датою заповнення та відправки заявки вважається дата поштового штемпелю. Надсилаючи заявку, заявник погоджується з умовами участі у проекті. Неповні та невчасно подані заявки розглянуті не будуть.
Групи учасників будуть визначені організаторами на підставі інформації, отриманої з заявок, з метою забезпечення рівного регіонального представництва та надання можливості учасникам налагодити контакти з молоддю з ОТГ із інших областей. Програма DOBRE забезпечує проживання та харчування учасників під час форуму, та відшкодовує вартість проїзду за наданими залізничними / автобусними квитками. По поверненню до своїх ОТГ, учасники матимуть змогу втілити власні ідеї у повноцінні молодіжні проекти та заручитися підтримкою громади.
DOBRE шукає саме вас: молодих, ініціативних, з новими ідеями та готовими впроваджувати їх у своїх громадах.
Приєднуйтесь! Буде цікаво і весело.