Посилення заходів із запобігання терористичним загрозам

nAMoMHXuDQI

Під час травневих свят і Дня пам’яті та примирення планується посилення заходів із запобігання терористичним загрозам. Вони будуть проводитися з метою недопущення дестабілізації, порушень публічної безпеки і порядку та підвищення рівня захищеності об’єктів критичної інфраструктури на території Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.
Перш за все необхідно спрямувати увагу на виявлення підозрілих осіб чи предметів, які можуть бути вибуховими пристроями на території громади.
Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення.
У разі виникнення подібних ситуацій дотримуйтесь основних правил при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв:
- не торкатися до виявленого підозрілого предмета, не підходити й не пересувати його;
-утримуватися від куріння, використання засобів радіозв’язку, у тому числі й мобільного, поблизу даного предмета;
- не робити самостійних дій із підозрілими предметами;
- за можливістю забезпечити охорону підозрілого предмета й небезпечної зони (під час охорони підозрілого предмета знаходитися за захисними спорудами чи предметами, вести спостереження);
- негайно сповістити про небезпечну працівників Управління служби безпеки України за номерами: 700-16-61; 700-34-50; 067-570-10-77.
- дочекатися прибуття на місце виявлення небезпечної знахідки фахівців-піротехніків;
- намагатися максимально запам’ятати зовнішність, одяг осіб, які залишили предмет, їхній транспорт та номерні знаки.
У випадках порушень чинного законодавства, що можуть виникнути під час травневих свят та Дня пам’яті та примирення просимо інформувати райдержадміністрацію через чергового за телефоном приймальні: 777-21-21.
Звертаємось до мешканців Мереф’янської громади з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих осіб та вибухових пристроїв.