Травневі свята пройдуть безпечно

QHTK1-hqQ1Q

На травневі свята всі служби, відповідальні за безпеку області, працюватимуть у посиленому режимі. Організацію заходів безпеки на Харківщині обговорили 26 квітня на координаційній нараді в обласній адміністрації.
Засідання пройшло під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Скакуна та заступника голови – керівника апарату обласної адміністрації Анатолія Бабічева. У нараді взяли участь керівники Управління Служби безпеки України в Харківській області, ГУ Національної поліції, патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Харківського прикордонного загону.
Як зауважив у ході наради Олександр Скакун, на травневі свята в Харківській області заплановано проведення низки масових закладів. Зокрема, 8 травня плануються заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 9 травня – урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
«З метою запобігання деструктивних дій та недопущення дестабілізації в регіоні, розроблено план відповідних заходів безпеки. Всі відповідальні структури та підрозділи з 30 квітня переходять на посилений варіант несення служби», – повідомив заступник голови ХОДА.
В області буде посилено охорону об’єктів масового перебування людей, транспорту. Нацполіція залучить до патрулювання додаткові сили – особовий склад та курсантів університетів повітряних сил, внутрішніх справ та Національної гвардії.