Пам’ять Чорнобиля

zRqig-HE54c

25 квітня 2017 року відділом сім’ї, дітей, молоді та соціального захисту населення Мереф’янської міської ради для учнів, з числа дітей пільгового контингенту деяких шкіл Мереф’янської об’єднаної громади, було проведено екскурсію до Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.
Перед початком екскурсії учасники поклали квіти до меморіалу загиблим ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС і меморіалу воїнам-афганцям та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
В ході заходу досвідчені викладачі організували відвідування навчальних класів піротехнічного та пожежного циклів, класу хімічного захисту та музею Навчального центру, супроводжуючи показ експонатів лекціями щодо основних напрямків служби у підрозділах ДСНС.
Метою даного заходу було здійснення психологічної та теоретичної підготовки школярів до дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, розвиток усвідомлення підлітками своєї ролі в забезпечення національної безпеки, свого обов’язку в разі виникнення надзвичайної ситуації та військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.