Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

qOUaLtbxPf8

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства –вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС.
Жахлива аварія призвела до радіоактивного опромінення величезної кількості людей, до забруднення води й навколишнього середовища.
На території України утворилася «зона відчуження», до якої направлялися фахівці для проведення робіт на аварійному блоці і навколо нього, а також військові частини. Розуміючи свою відповідальність перед майбутнім поколінням, попри небезпеку – вони просто виконували
свій обов’язок, довівши всьому світові, що мужність і героїзм – це не просто слова. І ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто поклав своє життя у боротьбі з атомним пеклом. Щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, спричиненими катастрофою.
Сьогодні – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, бажаємо Вам і Вашим рідним доброго здоров’я, щастя та добробуту!