Робоча зустріч з представниками програми DOBRE

DSC_0443

24 квітня у комунальному закладі «Мереф’янська міська центральна бібліотека» Мереф’янської міської ради відбулася робоча зустріч з експертами програми «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE) зі стратегічного планування: Томашем Чубарою та Віктором Нестеренко.
На заході були присутні: Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов, секретар міської ради Тетяна Дядченко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Світлана Рудницька та Дмитро Микиша, тимчасово виконуюча обов’язки старости Ніна Каляка, депутат Харківської районної ради, начальник відділу освіти, культури та спору Мереф’янської міської ради Руслан Дейнека, спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій, транспорту та зв’язку Любов Федоренко, спеціаліст відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва Андрій Скрипник, відповідальна за вихід щотижневої газети Мереф’янської міської ради «Мереф’янські вісті» Вероніка Пилипенко, депутат міської ради, голова ОСН сел Верхня та Нижня Озеряна Олена Берьозкіна та директор комунального закладу Мереф’янської міської ради «Мереф’янський міський будинок творчості» Марина Слюсар.
На початку зустрічі представники програми презентували результати соціологічного опитування умов життя та якості громадських послуг у об’єднаній громаді, що проводилось з 27 березня по 12 квітня. Візуалізація результатів відобразила основні проблеми громади, які, на думку місцевих жителів, повинні бути вирішені першочергово.
Отримавши основну інформацію, експерти програми, разом із усіма присутніми, розпочали розробку стратегії розвитку Мереф’янської ОТГ. Метою створення стратегії є розвиток соціально-економічного потенціалу громади, з використанням внутрішніх та зовнішніх ресурсів. Але для того, щоб стратегія відповідала основним потребам, її необхідно спланувати. Саме це і було основним завданням організованого заходу.
Учасники робочої зустрічі, під час планування стратегії, порушували головні проблеми Мереф’янської ОТГ, їх причини та наслідки, представляли ідеальну громаду в майбутньому та розробляли ті цілі, з допомогою яких можна досягти поставленого ідеалу.
Взагалі, планування стратегії – це довготривалий процес, який постійно відображає зміни, що відбуваються в громаді та пристосовується до них, її необхідно постійно аналізувати і оновлювати. Саме тому, представники програми DOBRE будуть неодноразово відвідувати нашу громаду для планування стратегії з метою її подальшого розвитку та вдосконалення.