Державна програма «Доступні ліки» у Харківській області

F6uYWD267Yo

Перед початком програми, яка стартувала 1 квітня, спеціалістами департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) було складено поіменний список пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та бронхіальну астму — всього нарахували 963 тисячі 632 особи. Про це 18 квітня повідомила виконуючий обов’язки начальника Департаменту охорони здоров’я ХОДА Галина Сіроштан.
«Ми маємо повний набір препаратів, яких потребують пацієнти. В програмі беруть участь 135 аптек та 64 медичних заклади у Харківській області — розповіла Галина Сіроштан.
Вона підкреслила, що за умовами програми “Доступні ліки”, пацієнти мають безкоштовний доступ до 23 препаратів у аптеках та медичних закладах області. Ще 140 препаратів доступні для пацієнтів за ціною 10-30% від їх вартості.
Нещодавно ця державна програма почала діяти на території Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади: ви маєте змогу безкоштовно або з певною доплатою отримати рецепти на лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, діабету II типу, бронхіальної астми у сімейного лікаря та лікарів поліклінічного відділення Мереф’янської центральної районної лікарні.
Звертайтеся за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 148. Тел. для довідок: 748-34-44