Вітання ветеранів міста

IMG_7869 - копия

Ветерани – люди світла і добра, це наші батьки, бабусі і дідусі з багатолітнім життєвим безперервним стажем і з цілодобовою готовністю допомогти і виручити в складних життєвих ситуаціях. Ми повинні дарувати їм свою увагу, пошану і любов за колосальний життєвий досвід у посивілих скронях, за повсякденну турботу і піклування, за натруджені руки, за мудрі поради і настанови, вміння спрямувати нас у вірному напрямку на непростих тернистих дорогах долі.
6 квітня у Циркунівському будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-річчя Харківської районної організації ветеранів України.
Свого часу, кожен з них, був творцем історії нашого краю. Активна діяльність ветеранських організацій доводить, що когорта ветеранів не втрачає своїх патріотичних позицій, не схиляється перед труднощами, твердо відстоює інтереси і права ветеранів війни і праці, інтереси рідного краю. Ця громадська організація була створена з метою захисту життєво важливих інтересів людей похилого віку, а також об’єднання в єдину спільну родину ветеранів міста і району.
За багатолітню працю у вихованні підростаючого покоління та увіковічення пам’яті загиблих воїнів ІІ світової війни нагороджені почесні громадяни Харківського району та міста Мерефи Хихля Борис Георгійович, Угненко Раїса Олександрівна Хихля Георгій Трофимович, Почесний ветеран міста, голова Мереф’янської міської організації ветеранів України Копаницький Павло Миколайович та голова Харківської районної ради Червоний Анатолій Сергійович.