Навчальний курс для підприємців

thumb-newsDocument-564x376-2c98

Навчальний курс «ІТ-інструменти для бізнесу» розроблений спеціально для представників підприємницького сектору Харківського регіону. Він включає 16 занять та є повністю безкоштовним.
Навчання організовують Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.
У розробці курсу брали участь вчені кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.
Слухачі курсу матимуть можливість ознайомитися з методиками, що дозволяють приймати ефективні рішення в найкоротші терміни, отримають змогу користуватись сучасними ІТ-інструментами для планування, видачі і контролю завдань, реклами, пошуку замовників і партнерів. Також учасників проекту навчать самостійно писати інвестиційні проекти для бізнесу.
«У слухачів курсу з’явиться можливість ознайомитись з методиками АСПиРиН, SWOT, PEST, SMART, Інтелект-карти, Chantt Ahrt, BPMN 2.0, BCS, Sales Funnel, теорії мотивації, фінансових коефіцієнтів, Канбан, мережевої моделі управління проектом, SCRUM.
Початок курсу – 18 квітня о 15:00 за адресою: Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, зала засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: 757-42-32.
Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою: economist@kharkiv.biz.ua.
Дедлайн для подачі заявок – 14 квітня.