Плата за землю: зміни до форми декларації

6pMd9pJhDEQ

Наказом Мінфіну України від 23.01.2017 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю” (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затверджено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю.
Змінами, зокрема, передбачено, що при зазначенні дати держреєстрації прав власності/користування на земельну ділянку потрібно вказувати, окрім місяця та року, день такої реєстрації. Ці відомості необхідно зазначати і при заповненні документів, що засвідчують/підтверджують право оренди земельної ділянки та державної реєстрації прав оренди земельної ділянки.
В оновленій формі декларації площу земельної ділянки необхідно зазначати не тільки в га, а також і в м². Нормативну грошову оцінку земельної ділянки потрібно буде зазначати за одиницю площі. При заповненні розділу III декларації не потрібно буде зазначати розмір заниження/завищення податкового зобов’язання минулих податкових періодів або періодів поточного року, за якими минув термін сплати.