Разом за чисте довкілля громади

tlJxvDoipnA
Всі ми добре знаємо, що на сьогоднішній день екологічна ситуація не тільки в нашій країні, але й в усьому світі є досить напруженою, тому кожен повинен розуміти, як важливо берегти та охороняти матінку-природу, робити навколишнє середовище кращим та чистішім.
На жаль, у нашій громаді далеко не всі люди дбають про стан оточуючої природи, не смітять та намагаються зробити свій внесок в чистоту територій.
Весняні суботники у Мереф’янській громаді стали вже традиційними заходами, тому 1 та 8 квітня у Мереф’янській міській об’єднаній територіальні громаді відбулися весняні толоки, у яких взяли участь депутати, представники міської ради, бібліотек, шкіл, дитячих садків, члени ради ветеранів, жіночої ради міста та інші. Представники різних структур Мереф’янської громади об’єднали свої зусилля для того, щоб зробити територію нашої громади чистішою.
Суботник 8-го квітня був Всеукраїнським. Він проводився з метою об’єднання людей для боротьби з накопиченим сміттям, для поліпшення санітарного стану громади, покращення благоустрою її території та залучення уваги населення до захисту навколишнього природного середовища. У рамках цього заходу кожен мав змогу долучитися до наведення порядку на території громади. парків, скверів, зон відпочинку, автошляхів та зелених зон.
Озброївшись потрібним інвентарем, всі учасники суботнику почали очищати занедбані території. Вони прибирали придорожні зони, парки, сквери, зони відпочинку, автошляхи та зелені зони – всі ті засмічені території, з яких недобросовісні місцеві жителі зробили смітники.
На жаль, під час прибирання було знайдено та вивезено дуже багато сміття. Склалось враження, що жителям просто байдуже на оточуюче довкілля. Але всі ми маємо пам’ятати, що Мереф’янська громада – це місце, в якому ми живемо, тому ми повинні докласти всі зусилля для того, щоб воно було затишним та чистим. Саме тому, шановні мешканці Мереф’янської ОТГ, не будьте байдужими, не стійте осторонь, долучайтесь до ініціативи міської ради та приведіть до гідного стану свої прибудинкові території!
Лише спільними зусиллями ми зможемо привести територію нашої громади до належного стану.
Разом зробимо Україну чистою, охайною та вічно зеленою!