Вечір навзаєм

17858730_1249790661807048_1761639502_o
8 квітня в приміщенні Мереф’янської дитячої музичної школи пройшов літературний вечір – зустріч з талановитою поетесою, перлиною Слобожанщини Світланою Юріївною Ринкевич “А я на крилах вітру полечу туди, де завше медоносне літо…”.
Театральний клас Мереф’янської музичної школи продовжує знайомити дітей міста з творчістю письменників та поетів рідного краю. Цього разу до наших рук потрапила збірка “Навзаєм” проникливої і незвичайно ліричної поетеси Світлани Ринкевич. Вона підкупила нас чистим поетичним голосом, в якому немає тіні фальші, бо він зігрітий теплом справжньої непоказної любові, народженої світлим сумом і милосердям до усього живого.
Учні театрального класу залюбки читали вірші Світлани, кожен вибрав вірш за своїм смаком, який прийшовся до вподоби, який зачепив, торкнувся та ехом відгукнувся в чистій дитячій душі.
Збірка “Навзаєм” – це відверта розмова автора з широким колом читачів. Вона розкрила нам думки і помисли молодої поетеси, її сумніви і жалі, які передусім мають життєстверджуючий початок. Творча атмосфера, відверта, проста розмова дітей з автором, нові поетичні твори Світлани, які вона прочитала для дітей, яскраві музичні номери всіх відділів музичної школи, надали зустрічі особливості.
Світлана Юріївна подарувала свою збірку “Навзаєм “, яка поповнила колекцію театрального класу, з підписом: “Сонечкам Мереф’янської ДМШ – з побажаннями – щастя, тепла і творчого високого польоту!”
Стіни духовного храму Світлани Ринкевич тільки-но зводяться. Її прагнення “зростати углиб” викликає лише повагу. Мереф’янська дитяча музична школа та всі присутні вечору бажають молодій поетесі творчої наснаги, натхнення, нехай її поетичне слово розквітає, а муза поезії ніколи не залишає.