Платники Харківської ОДПІ сплатили понад 15 млн. гривень податку на прибуток

2q99G0p7zZs
Такі цифри озвучив начальник Харківської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Артур Праскурін.
За словами посадовця, за січень-лютий 2017 року платники податку на прибуток підприємств, які знаходяться на обліку у Харківській ОДПІ, сплатили до державного бюджету 15026,2 тис. грн. податку на прибуток. Зокрема, у лютому 2017 року платниками сплачено 12492,1 тис. гривень цього податку.
Нагадаємо, що на період до 31 грудня 2021 року застосовується ставка нуль відсотків для платників податку на прибуток, у яких річний дохід, визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період, не перевищує трьох мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) кожному з працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим як дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:
- утворені в установленому законом порядку після 1 січня 2017 року;
- діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років) щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує трьох мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду становила від 5 до 20 осіб;
- які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до 1 січня 2017 року та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив до трьох мільйонів гривень та середньооблікова кількість працівників становила від 5 до 50 осіб.
Вказані нововведення передбачені у пункті 44 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.