Гідна дата шанованої людини

IMG_0610

10 березня ветерану Міністерства внутрішніх справ(МВС) Федоренко Миколі Олександровичу виповнилося 90 років. Правоохоронці Харківського відділу поліції привітали ветерана з ювілеєм.
В цей день до оселі іменинника завітали голова ветеранської організації Людмила Тарануха та ветеран МВС, підполковник поліції Олександр Гончаров.
На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань, також було вручено квіти, продуктовий набір та грошові кошти від імені начальника Харківського відділу поліції. Щиро привітавши ювіляра, правоохоронці поспілкувалися з ветераном та його онуком. Микола Олександрович охоче розповів про свій життєвий шлях та поділився спогадами про свої насичені подіями роки.
Народився Микола Олександрович 10 березня 1927 року в селищі міського типу Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області. У червні 1941 року закінчив 7 класів, а далі у його життя втрутилась війна. Усвідомлюючи свій обов’язок перед Батьківщиною, по вересень 1943 року знаходився на окупованій території. З 1945 по 1949 рік працював в особливих будівельно-монтажних частинах (ОСМЧ) № 26 по відбудові міста Харкова, де закінчив курси водія. В січні 1950 року був призваний до лав Радянської армії та ніс службу на Далекому Сході, в місті Радянська Гавань, по жовтень 1952 року. 19 червня 1953 року вступив до органів внутрішніх справ, де пройшов шлях від інспектора дорожнього надзору до помічника начальника – оперативного чергового спецкомендатури Київського районного відділу міста Харкова. Відслуживши в органах внутрішніх справ 30 років, 1 місяць та 12 днів, вийшов на пенсію в званні майора міліції. Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Миколи Олександровича свідчать численні нагороди.
Наприкінці зустрічі ювіляр побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття та благополуччя. Сподіваємось, що наступний свій ювілей ветеран зустріне у такому ж гарному здоров’ї та настрої.