День тепла, любові, квітів і краси

oK77NvXXb1s

Жіночі свята свідчать про особливе призначення жінки в сім’ї та суспільстві. Будь-яка жінка любить увагу, цінує турботу і любов від оточуючих її людей, саме тому в різних країнах існують свята, присвячені милим жінкам. У такі дні вшановуються краса, доброта і ніжність всіх матерів, дружин, дочок, сестер, подруг.
Одним з підприємств, яке функціонує на території Мереф’янської об’єднаної територіальної громади, є Інститут овочівництва і баштанництва НААН. Інститут овочівництва і баштанництва НААН – головна наукова галузева установа (рік заснування – 1947). До складу інституту входять науково-дослiднi станцiї: Донецька, Днiпропетровська, “Маяк” (Чернiгiвська обл.), ДП “ДГ “Пархомівське” (Краснокутський р-н, Харківська обл.), ДП “ДГ “Борки” (Зміївський р-н, Харківська обл.). У провідних лабораторіях інституту працюють 103 кваліфікованих науковця, серед яких один академік, вісім докторів, 43 кандидати наук. Інститут проводить методичне керівництво та координацію 13 установ України з питань овочівництва і баштанництва. В інституті та на його дослідних станціях створено близько 500 сортів і гібридів овочевих та баштанних рослин. Тут щорічно вирощують до 1 т. оригінального та 10-12 т. елітного насіння. Інститутом отримано 118 патентів на винаходи і корисні моделі, 62 патенти на сорти рослин. За останні 5 рокiв видано 9 монографій, 28 методичних рекомендацій, 6 мiжвiдомчих наукових тематичних збірників та більше 1000 статей в наукових газетах i журналах.
Для прекрасних жінок, які працюють в Інституті овочівництва і баштанництва було організовано святковий концерт, де лунали чуттєві пісні у виконанні талановитих артистів Мереф’янського міського будинку культури: вокального ансамблю «Водограй», вокального ансамблю «Асорті», солістів Марії Ожийової, Анастасії Гур’євої, а також їхнього неперевершеного музичного керівника Анастасії Рождественської.
Керівництво Інституту овочівництва і баштанництва, в свою чергу, нагородило грамотами вокальний ансамбль «Водограй» і вокальний ансамбль «Асорті».