Моніторингова зустріч в рамках проект в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

-dU38diHuY0

Спільний Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду » (МРГ) – це проект національного масштабу, який орієнтований на вдосконалення сталого місцевого розвитку та покращення умов проживання людей у сільській і міській місцевості. Особлива увага в рамках Проекту МРГ приділяється реформуванню та відновленню соціальної та комунальної інфраструктури.
У 2015 році Мереф’янська міська рада підписала партнерську угоду про реалізацію у нашій громаді III фази Проекту МРГ. З того часу представники Проекту багато разів проводили тренінги та зустрічі з активними представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
Під час таких заходів жителі Мереф’янської громади були досить ініціативними, визначали найбільш актуальні проблеми своїх будинків і згодом, спільно з міською радою та проектом МРГ, доклали максимум зусиль для їх вирішення.
Нещодавно, в приміщенні Мереф’янської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради, на якому були присутні: Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Микиша, інженер Проекту МРГ Олег Баранецький, координатор Проекту МРГ Джемілє Умєрова, спеціаліст (з юридичних питань) відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, капітального будівництва та державного архітектурно-будівельного контролю Мереф’янської міської ради та одночасно муніципальний координатор Проекту у нашому місті Сергій Єршов, спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій, транспорту та зв’язку міської ради Катерина Кобець, голови ОСББ «Мерефа-Центральна» Вікторія Колінько, ОСББ «Мрія» Світлана Таранова, ОСББ «Дивограй» Людмила Серединська, ОСББ «Бджілка» Наталя Вяткіна.
Інженер Проекту Олег Баранецький завітав до нашої громади, щоб проконтролювати хід та якість робіт, які виконуються за фінансової підтримки Проекту, а також окреслити основні напрямки діяльності у майбутньому.
Під час зустрічі Олег Баранецький та Джемілє Умєрова надали кваліфіковані відповіді на усі запитання, щодо під-готовки звітності, які виникали під час обговорення.
Опісля круглого столу всі присутні вирушили відвідати вже самі об’єкти для того, щоб на власні очі побачити результати виконаних робіт. Окрім цього в рамках Проекту два будинки ОСББ «Мерефа-Центральна» беруть участь в комплексній термомодернізації, та ГО «АГЕНЦІЯ З РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ» почала втілювання інноваційного напрямку «розумне місто», а саме проект «Безпечне місто» (встановлення камер відеоспостереження на соціальних об’єктах міста). Однією з головних умов наших партнерів є відкритість та прозорість, тобто інформування населення про все, що робиться у нашому місті стосовно цього проекту.
Ознайомлюватися з усіма новинами ви можете на сторінках щотижневика «МВ», на офіційному сайті Мереф’янської міської ради http://merefa.org/ та на нашій сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/merefagor/?fref=ts .