Акція «Зробимо Україну чистою разом»

Заставка-768x1024

01 березня 2017 року на базі кафедри Хімічної техніки і промислової екології НТУ «ХПІ» відбувся Перший екологічний форум для школярів і студентів (обласний етап щорічного «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» ГО «Let’s do it, Ukraine»).
Метою заходу є поліпшення екологічної ситуації в Харківській області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства та самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.
Форуму передували конкурси на екологічну тематику для школярів (7 – 11 класи) Харківської області. Головною метою конкурсів було привернення уваги школярів до екологічних проблем і шляхів їх вирішення; виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів; підвищення екологічної відповідальності.
У конкурсі екологічних проектів «Проект, який зробить довкілля чистішим» брали участь учні Мереф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 (Буйнов Руслан, 10 клас, і Буйнова Соф’я, 6-Б клас) з проектом «Екологічні проблеми благоустрою міста Мерефи» (координатор-консультант Будник Н.І., вчитель-методист біології). Проект і його автори стали обласними призерами.
На форумі проект-призер представляв учень 10 класу Буйнов Руслан.
Учні отримали Дипломи переможців, консультант нагороджена Грамотою ГО «Let’s do it, Ukraine», директор школи отримала Подяку.