Феєричний виступ Великого Академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю у Мереф’янській громаді

DSC_0227

Тільки після затяжної та лютої зими ти по-справжньому радієш першому весняному сонечку, яке огортає теплом та відроджує життя. Весна – чарівна пора року, коли все навкруги прокидається після довготривалого сну. Зелені барви радують очі, а пташині пісні сколихують душу.
Вже з перших днів березень дарує тепло не лише на подвір’ї, а й в душі, адже на самому його початку відбувся неймовірний концерт до свята Міжнародного Жіночого дня.
5 березня до нашої громади вперше завітав Великий Академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю. Глядацька зала Мереф’янського міського будинку культури була переповнена і, мабуть, ніхто з присутніх навіть не очікував, що їхні серця будуть підкорені вже з перших хвилин дійства.
Великий Академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю був створений у березні 2011 року. В творчій діяльності Ансамблю беруть участь близько 100 артистів. Такий великий колектив вперше з’явився в історії Харківщини, до складу якого входять танцювальна група, хор і оркестр. Художнім керівником і головним хореографом Ансамблю є народний артист України, професор, академік – Борис Колногузенко. Головні диригенти та хормейстери – Андрій Стрілець і Михайло Когутич – лауреати міжнародних конкурсів.
Учасники Ансамблю показали різноманітну програму, до якої увійшли пісні, музичні п’єси і танцювальні композиції. Також варто зазначити, що всі фольклорні твори – авторські.
Глядачі були в справжньому захваті та висловлювали власні емоції в бурхливих оплесках та вигуках «молодці» і «браво» під час виступів. По завершенню, зал, стоячи, аплодував справжнім українським талантам.
Виступом Ансамблю були вражені не тільки жителі, а й адміністрація Мереф’янської міської ради: Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов, депутат Харківської обласної ради, начальник відділу освіти, культури і спорту Мереф’янської міської ради Руслан Дейнека та депутат Харківської районної ради, голова Жіночої ради міста Раїса Угненко. Вони висловили вдячність за талановите виконання та подаровані емоції, а також привітали прекрасну половину людства з наступаючим святом весни – 8 березня! Після концерту кожна жінка отримала чарівну квітку.
З упевненістю можна сказати, що захід відбувся на високому рівні, а отримані враження ще довго будуть викликати щасливу посмішку на вустах.