В області почнуть розробляти стратегію на наступний опалювальний сезон

img_0659-4032x3024-5d26

Відповідне доручення керівникам у містах і районах Харківщини дав заступник голови Харківської державної обласної адміністрації (ХОДА) Євгеній Шахненко.
24 лютого заступник глави області взяв участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, присвяченій питанням проходження опалювального сезону – 2016/2017.
Євгеній Шахненко зазначив, що опалювальний сезон у Харківській області проходить у стабільному режимі.
«Житлово-комунальний комплекс успішно пройшов випробування морозами. Надзвичайних ситуацій допущено не було, – зазначив заступник голови ХОДА. – У порівнянні з іншими регіонами України, у Харківській області через негоду не зафіксовано масових відключень споживачів від енергопостачання, а також виникнення аварійних ситуацій на електромережах АК «Харківобленерго».
Євгеній Шахненко також підкреслив, що за весь період складних погодних умов на дорогах області не було обмежень руху транспорту. В цілому на експлуатаційне утримання доріг у зимовий період і ліквідацію наслідків негоди вже використали понад 57 тис. кубометрів піщано-сольової суміші та 2,7 тис. тонн солі. У запасі залишилося 7,1 тис. кубометрів ПСС, 0,3 тис.т солі та 5 тис.кубометрів піску.
Підбиваючи підсумки селекторної наради, заступник голови ХОДА поставив першочергові завдання РДА, керівництву міст обласного підпорядкування і служб, що забезпечують життєдіяльність регіону: почати розробку стратегії на наступний опалювальний сезон; проводити необхідні роботи на окружній дорозі, Ростовській трасі і ділянках дороги на Куп’янськ, на яких було виконано поточний ремонт у минулому році; продовжувати роботу щодо приведення тарифів на послуги ЖКГ до економічно обґрунтованих.