Підписано угоди з банками, які надають «теплі» кредити ОСББ області

tepliy-kredit-1

Це дозволить розпочати реалізацію регіональної програми, за якою ОСББ та ЖБК отримують з обласного бюджету відшкодування 20% суми кредитів, взятих на енергозберігаючі заходи.
Про це повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.
«Кошти на фінансування Програми стимулювання ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних технологій у цьому році – 600 тис. грн – були виділені в ході сесії обласної ради 23 лютого. А вже 28 лютого ми підписали додаткові угоди про відповідну співпрацю у 2017 році між департаментом, АТ «Ощадбанк» і ПАТ АБ «Укргазбанк», з якими ми співпрацювали за програмою і в минулому році, – розповів директор департаменту Сергій Магдисюк. – Така оперативність дозволить нам якомога швидше розпочати виплати за кредитами».
Нагадаємо, у 2016 році з обласного бюджету було виплачено компенсацію за 11-ма «теплими» кредитами ОСББ та ЖБК на загальну суму 195,7 тис. грн.
У цьому році на реалізацію програми в обласному бюджеті вже передбачено 600 тис. грн, і ця сума, в разі відповідного попиту з боку ОСББ та ЖБК, може бути збільшена вдвічі.