Юні переможці Шоу талантів «Лотос надії»

1

В Гарнізонному Будинку офіцерів міста Харків 25 лютого 2017 року відбувся відбірковий тур V Міжнародного фестивалю Шоу талантів «Лотос надії».
Фестиваль проводився за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
В конкурсному відборі брали участь виконавці різних номінацій (хореографія, театр, вокал, тетральний та цирковий жанр тощо) і різних вікових категорій – від 5 до 75 років.
Від Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в номінації «вокал» виступила група молодшого хору «Райдуга» (художній керівник М. Яскулко). Емоційність виконання, рівень хорової культури, артистизм юних виконавців підкорили кваліфіковане журі та визвали схвальні оплески глядачів.
Незабутнім і радісним стало вручення диплому та пам’ятних медалей лауреатів за І місце на підсумковому нагородженні учасників конкурсу.
Учасники хору, їх батьки та керівники вдячні депутатам Мереф’янської міської ради Д. Шевченкові та С. Дейнеці, бувшим хористам «Райдуги», за підтримку в роботі колективу, а також безпосередньо за допомогу для участі в конкурсі «Лотос надії».
Батьки учасників молодшого хору «Райдуга» вдячні адміністрації школи, педагогічному колективу, директору школи Т. Рижковій та керівникові хору М. Яскулко за організацію роботи та музично-естетичне виховання дітей.