Першими в області почнуть ремонтувати Київську та Сумську траси, окружну й дороги до Лозової, Ізюму й Куп’янську

i
«На нещодавній нараді глава Харківської області Юлія Світлична поставила завдання – в першу чергу забезпечити проїзд на найбільш затребуваних дорогах. Це дорога до Лозової, шлях від Чугуєва до Ізюма, траси в бік Охтирки та Куп’янська, – зазначив Євгеній Шахненко. – У нас вже складені графіки роботи бригад по всіх напрямках, і, як тільки покращиться погода, дорожники займуться поточним ремонтом».
За словами першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, серед пріоритетів дорожників також – ремонт ділянки Київської траси від Харкова до селища Чутове та відрізків окружної дороги.
Фахівці планують розпочати роботи вже 12 – 15 березня й закінчити поточний ремонт до червня – липня.
Сергій Пляка зазначив, що покриття на дорогах серйозно пошкоджене через часті перепади температур, рясні опади й активне використання піщано-сольових сумішей.
«Зазвичай на початок березня в нас залишається 30% від заготовленого піску та солі. Цього року залишилося трохи більше ніж 10%, а сіль має згубний вплив на дорожнє покриття. За нашими підрахунками, у новому сезоні доведеться ліквідувати до 500 тисяч квадратних метрів ямковості у порівнянні з 330 кв. м минулого року», – заявив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.
Озвучуючи плани ремонтних робіт на цей рік, він також зазначив, що на даний момент для Харківщини на капітальний та поточний ремонти доріг з держбюджету передбачено виділення 122,7 млн грн. Також планується співфінансування робіт з обласного та місцевих бюджетів.